Yeni nesil spor merkezi sporty

23 Kasım 2016 / Genel
Yeni nesil spor merkezi sporty

Önceliği sağlıklı, dinamik ve güçlü bir beden olanların ilk yaptığı aktivitedir spor. Yağ oranlarını hızla düşürmek, kasların büyürken yağların hızlıca yanmasını sağlama son zamanlarda yeni nesil spor merkezi antrenörlerinin çalışmalarında ilk sırada yer alıyor.

Yeni Nesil Spor Merkezi Hizmetleri

Ankara spor salonları içerisinde her zaman ayrı bir yeri olan, bir dikmen spor merkezi olarak aktivitelerine devam eden işletmemiz, geniş ve üçgen vücut hatlarına sahip olmak isteyenler için yeni nesil spor merkezi ekipmanlarını çalışmalarına dahil etmiş durumda.

Baş antrenör lisansına sahip değerli antrenörümüz mustafa güler, ekipman teknolojileri ve program kaliteleri ile insanların bir yandan kas yapmasını sağlıyor, diğer yandan etkili ve kalıcı yağ yakma teknikleri ile vücut hatlarının belirginleşmesine etki ediyor. Dolgun, yuvarlak omuz kasları için uzun süredir emek verenlerin isteklerini de düşünen mustafa güler, vücutçuların onarıp inşaa edemedikleri bütün kas gruplarına nokta atışı yapıyor.

Yeni nesil antrenman programlarının Ankara spor salonları içerisinde uygulanan ve takibinin en iyi yapıldığı spor salonu olan işletmemiz, natural vücut geliştirme ilkeleri doğrultusunda hareket ediyor. Steroidlerin zararları konusunda devamlı bilgi paylaşımında bulunan mustafa güler, bir çok gencimizin steroid illetine bulaşmadan natural vücut geliştirmeyi benimsemesini sağlamış bir antrenör.

Sporty’nin Türk Sporundaki Yeri

İşletmemizin spor bilimlerini yakından takip eden, bu doğrultuda bilgi güncellemeleri yapan değerli antrenörleri, spor salonlarına gelemeyenleri de düşünüyor. Evde vücut geliştirme için antrenman sistemi düzenleyen antrenörlerimiz, spora para ve zaman ayırmakta zorlananlar içinde güzel çalışmalara imza atıyor.

Evde vücut geliştirmek isteyenlerin ihtiyaç duyacağı ev tipi vücut geliştirme aletlerini getiren ve pazarlayan sporty pazarlama departmanı, böylelikle kişilerin zamandan ve paradan tasarruf etmesini sağlıyor.

Mustafa hocanın hayata geçirdiği uzaktan antrenman programı desteği, faaliyete geçtiği ilk günden bu yana yoğun ilgi görmüştür. Dileyenler bu sistemi evlerinde kullanmakta, dileyenlere de kayıtlı bulundukları spor salonlarında kullanmaktadır. Ünlü antrenör çok kısa sürede çalışmalarının kazanımlarını almış, Ankara, çankaya, dikmen spor merkezi meraklılarının kalbinde ulaşılması güç bir yere sahip olmuştur.

Kısa sürede body, fitness, personal training çalışmalarında ün kazanan Mustafa GÜLER, programlarında temel hareketler üzerinde küçük değişimler yaparak büyük yararlar elde etmenizi sağlıyor. Hedefe ulaşmak için daha ağır değil, daha iyi çalışılması gerektiğini düşünen mustafa hoca, partnerli çalışmanın önemine dikkat çekiyor.

Partnerli çalışma daha iyi motive olmanızı sağlar. Set aralarında daha az dinlenerek çalıştırılan bölgedeki kanın dağılmasının engellendiği, daha ağır çalışmanıza destek olduğu, bunun yanında hareketleri doğru yapmanız gibi artıları vardır diyor usta antrenör.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmeniz için ideal ölçülere sahip olmanız gerekir. Bunun içinde vücut yağı ne kadar az ise kas görünümü o kadar belirgindir. Böyle bir durumda sağlıklısınızdır. Antrenman ve beslenme programlarınızı yağı azaltıp, kasınızı artırmak için için dizayn ettirin, sağlıklı yaşamın kapısını aralamış olursunuz. Form dolu sağlıklı günlerde görüşmek üzere.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x