Personal Trainer Fiyatları Ne Kadardır?

9 Eylül 2016 / Genel
Personal Trainer Fiyatları Ne Kadardır?

Personal Trainer Ücretleri Ne Kadardır?

Özel spor salonlarında form tutmanın popüler olmaya başladığı ilk günlerden bu güne kadar gelen sürede, insanların yoğun ilgi, alaka arayıp da bulamadığı kulüplerden ekstra ücret karşılığı talep ettiği kişisel antrenör’e personal trainerdenir. Dünyada gelişen fitness sektöründe personal trainer hizmetleri büyük paya sahiptir. Hal böyle iken ülekmizde de gelişmesi kaçınılmaz olmuştur ve gelişmiştir, halende gelişmektedir. Personal trainer fiyatları ne kadardır? konulu yazımızda siz değerli spor severlere ücretler konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

Standart üyelik tercihinde bulunup aktivite hayatına adım atanların tam aksine, yüksek personal trainer fiyatlarına katlanarak kişisel hizmet alanların daha yakın ilgi ve detay antrenman programları alması, personal trainer’ler tarafından sağlanmaktadır. Örnek verecek olursak, standart üyelikte sizin için görevlendirilen antrenör’ler ölçü ve analizleriniz ardından antrenman ve beslenme programlarınızı hazırlar. Bir sonraki aşamanın antrenman programını uygulama aşaması olan standart üyelikte, programınıza hakim olduğunuz andan sonra artık tek başınasınızdır. Personal trainer’ler ile çalışanlarda ise, üyelikleri süresince antrenör’leri kendileri ile birliktedir. Bench press yaparken’de birliktedir, farklı bir egzersiz türünde de birliktedir. Antrenman sonuna kadar personal trainer talebinde bulunanlara yardımcı olmakla yükümlü kişilerdir personal trainerler. Bu hizmet türünde bir diğer ayrıntı ise beslenme koçluğudur. Gün içerisinde ne yiyip içtiğiniz antrenör’lerinin tarafından anbean takip edilmektedir. Standart üyeliğe oranla daha çabuk sonuç aldırıcı olan kişisel spor hizmeti, personal trainer fiyatları bakımından oldukça yüksektir.

Ankara Personal Trainer Fiyatları

Personal trainer fiyatları normal üyelik fiyatlarına oranla pahalıdır. Türkiye’nin her ilinde farklı ücret tarifelerinin uygulandığı bu hizmet türünde, Ankara personal trainer fiyatlarısaat başına ücret olarak 80 tl ile 120 tl arasında değişmektedir. Gelir seviyesi bakımından üst seviyede yer alan müşteri portföyüne hitap eden personal trainer’ler ile, spora yatkın olmayanlar, tak başına egzersiz yapabilecek beceriye sahip olmayanlar ile kısa sürede büyük değişim yaşamak isteyenler çalışmaktadır. Vücut geliştirme, fitness, kickboks, taekwondo gibi branşlarda yıllarca ter döküp yarışmalara katılanlar, Türkiye vücut geliştirme ve fitness federasyonu, Türkiye kickboks federasyonu, Türkiye Taekwondo federasyonu 4.kademe antrenör belgesine sahip kişiler personal trainer olabilirler. Türkiye’de en deneyimli antrenör’ler 5.kademe teknik direktör lisansına sahip kişilerdir ve gönül rahatlığı ile tercih edilebilirler. 5. kademe bir teknik direktörden hizmet almak personal trainer fiyatları bakımından en maliyetli olanıdır.

Personal Trainerlerin Çalışma Koşulları Nelerdir?

 • Segmental yağ ve kas analizi yapar ve çıkan sonuçları inceleyip bir yol haritası belirler. Bu analiz hizmeti personal trainer ücreti içerisinde yer alır.
 • Esneklik ve denge incelemesi yapar, notlar alır, mevcut yapıyı geliştirmek için bir program belirler.
 • Vücudun her bölgesini mezura ile ölçer, değerleri kaydeder, bir sonraki ölçümde fark analizleri’ni sporcusu ile paylaşır.
 • Beslenme ve antrenman programı düzenler.
 • Antrenman programları’nı özel dersler ile en anlaşılacak şekilde sporcusu ile paylaşır.
 • Beslenme programları’nı günün her saati takip eder.
 • Personal trainer’ler antrenman esnasında devamlı sporcusu ile birliktedirler ve yardımcı olurlar. Ağırlığın kaldırılması mümkün olmayan anında sporcularına destek olurlar.Program süresince yanından ayrılmazlar.
 • Personal trainer’ler sporcuların 4,6,8 hafta gibi sürelerde yaptıkları yeni analizler ile gelişim sonuçlarını gösterirler. Spor severlerin en merak ettiği anlardan birtanesi de analiz anıdır. Emeklerini karşılığını aldıklarında olukça mutlu olan spor severler, böylelikle personal trainer ile çalışmaya devam ederler. Aldıkları hizmet sonunda gelişim kaydederler ve böylelikle yüksek personal trainer fiyatları gözlerine batmamış olur.

Ankara’da Personal Trainer Tavsiyesi ve Fiyatları

Yakın hizmet alacak kişilerin antrenör seçimlerinde dikkat etmesi gereken faktörlerin başında antrenörün kademesi yer almalıdır. Antrenör kademelerinden bahsedecek olursak personal trainer fiyatları ne kadardır? sorusunun cevabını daha rahat bulabilirsiniz.

 1. Kademe – Yardımcı Antrenör
 2. Kademe – Antrenör
 3. Kademe – Kıdemli Antrenör
 4. Kademe – Baş Antrenör
 5. Kademe – Teknik Direktör

Türkiye vücut geliştirme ve fitness federasyonun federasyon olduğu andan bu yana verdiği derecesi en yüksek belge 4.Kademe Baş Antrenörlük belgesidir. Antrenör tavsiyelerinden söz edecek olursak, TVGF 5.Kademe Teknik Direktörü Mustafa Güler ve uzman ekibini tavsiye ederiz.

Ankara’da Hangi Bölgelere Personal Training Hizmeti Veriyoruz?

Ankara’da uzun zamandır Çankaya, Yıldız, Oran sitesi, Dikmen, Öveçler gibi semtlere personal training hizmeti veren antrenörlerimiz, yoğun istek ve talep üzerine Beysukent, Çayyolu, Alacaatlı, Yaşamkent bölgelerine de personal training hizmeti vermeye başlamıştır.

TVGF 5.Kademe Teknik Direktörü Mustafa Güler ile; Personal Trainer Ücretleri

Kalça, Popo Kaldırma ve Kalça Büyütme özel antrenör ücretleri

12 Antrenman 960 tl

24 Antrenman 1680 tl

36 Antrenman 2340 tl ‘dir.

Kalça, Popo Küçültme ve Bacak İnceltme özel antrenör ücretleri

12 Antrenman 1080 tl

24 Antrenman 1920 tl

36 Antrenman 2520 tl ‘dir.

Vücut Geliştirmede Kütle ve Yağ Yakımı personal coaching ücretleri

12 Antrenman 1020 tl

24 Antrenman 1800 tl

36 Antrenman 2520 tl ‘dir.

Fitness ve Ergenlik Dönemi Programı özel antrenör ücretleri

12 Antrenman 960 tl

24 Antrenman 1680 tl

36 Antrenman 2340 tl ‘dir.

Antrenman süreleri 60 dakika ile sınırlı olup, antrenman ve beslenme programları takibi yapılarak, aylık bazda segmental analiz ve değerlendirmeler yapılmakta, ortaya çıkan değişimlere göre yeni antrenman ve beslenme programları düzenlenerek sonuca gidilmektedir. Personal Trainer fiyatları içerisinde olan tüm bu hizmetler almış olduğunuz paket süresince kesintisiz devam eder. Baş Antrenör Mustafa Güler Natural Bodybuilding’i savunması ve beslenme programlarında yer vermesiyle dikkat çekmiş, tavsiyelerin en başında yer alan usta bir antrenördür. Mustafa Güler ile iletişime buradan geçebilirsiniz.

Form ve sağlık dolu günler için, egzersiz ve dinamizme dayalı yaşamı seçin.

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

16 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Muhammed Çekinel
Muhammed Çekinel
2 Mart 2021 09:43

Ücretler gayet makul. Böyle usta bir Antrenör den ders almak için gayet uygun fiyat. Zamanında Mustafa hoca ile 6 ay antrenman fırsatım oldu. Şu an istanbulda kendisinden öğrendiklerim ile antrenman yapıyorum. Geçimimi sağlıyorum. Meslek haline getirdim kendisinden öğrendiklerim sayesinde. Ne kadar dua etsem azdır. Selamlarımı söyleyin. Muhammed Çekinel

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
28 Mart 2021 22:21

Başarıya giden yolda size destek olabildiysek ne mutlu bize. Görüşlerinizi Teknik Direktör Mustafa hocamıza ileteceğiz. Form dolu bir yaşam diliyorum. Hoşça kalın.

Sinan Erciyes
Sinan Erciyes
4 Mart 2021 08:36

Uzaktan eğitim desteği aldığım Mustafa hocama selam olsun. Türkiyedeki en iyi antrenördür kendisi. Programları sıradışı. Etkisi mükemmel. Beni düzenlediği Programlar ile hayal bile edemeyeceğim bir vücuda kavuşturdu. Hemde normal beslenme programı ile. Herhangi bir destek olmadan. Selamlarımı iletin kendisine.

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
28 Mart 2021 22:23
Reply to  Sinan Erciyes

Selamlarınızı ileteceğim sinan bey. Düşünceleriniz bizi mutlu etti. Ne mutlu mustafa hocaya, ne mutlu bize. Form ve sağlık dolu günler diliyorum.

Meryem AVDAN
Meryem AVDAN
4 Mart 2021 08:43

Sporty google spor ile ilgili içerikler ararken tanıştığım bir kulüp. 3 yıl 4 aydır Mustafa Hoca dan Pt almaktayım. İlk görüşmemizde bu işi tutku haline getirdiğimden bahsetmiştim kendisine. O gün bu gün birebir pt yapıyoruz. Kendisi bu işi hakkıyla yapan bir antrenördür. Ömrüm yettiğince kendisi ile daha çok antrenmanlar yapacağız 🙂

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
28 Mart 2021 22:25
Reply to  Meryem AVDAN

Mustafa hoca ile antrenman yapmaya başlayanlar hocamızdan kopamıyor. Mudaimleri oldukça fazla haklısınız. Görüşlerinizi kendisi ile paylaşacağız.

Zeynep Sena ERYOKUŞ
Zeynep Sena ERYOKUŞ
16 Mart 2021 13:32

Mustafa hoca ile tanışmam acı tecrübelerim sonunda oldu. Birçok antrenörden pt almıştım. İstediğim gelişmeyi bir türlü sağlayamıyordum. En büyük isteğim düşmüş kalçalarımı kaldırmaktı ve basenlerimden kurtulmaktı. Bölgesel gelişmeydi isteğim. Mesai arkadaşım kendisinden ders alıyordu ve oldukça memnundu. Kendisi ile tanışmam mesai arkadaşım sayesinde oldu. 1 yıl 1 aydır birlikte pt yapmaktayız. Kızılay’dan Dikmen’e gidip antrenman yapıp eve çayyoluna geçiyorum. Aldığım sonuç, başarı herşeye değer. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
28 Mart 2021 22:27

Aynı durumda olan bir çok üyesi var kendisinin. Birçok kişiye istediği gelişmeyi saglattı hocamız. Sizi çok iyi anlıyorum. Kendisine yazdıklarınızdan bahsedeceğim. Hoşça kalın.

MURAT ABİK
MURAT ABİK
28 Mart 2021 22:17

Hayatını özel antrenman koçları ile geçirmiş birisi olarak yazıyorum, üstesinden gelemediğim bölgeleri antrenörünüz mustafa hocadan aldığım programlar ile çözdüm. Program herşey
Dogru antrenman yaparsanız zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. İnternetten ulaşıp iletişime geçtiğim bu sayfa sayesinde bir çok bilgi edindim, onlarca program aldım. Faydalarını fazlası ile gördüm. Teşekkürler sporty.com.tr, Teşekkürler mustafa hoca.

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
31 Mart 2021 17:42
Reply to  MURAT ABİK

Biz teşekkür ederiz Murat bey. Azminiz en önemlisi. Antrenörümüz sadece yol gösterici. Kendisine teşekkürlerimizi ileteceğiz.

Cansu Sayan NAZ
Cansu Sayan NAZ
28 Mart 2021 22:19

Program ve yönlendirmeler çok başarılı. Teşekkür ederim.

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
31 Mart 2021 17:43

Teşekkür ederiz cansu hanım. Bu şekilde düşünmeniz bizi mutlu etti. Form ve sağlıkla kalın.

Sinem Güçlü Ertekin
Sinem Güçlü Ertekin
31 Mart 2021 16:47

Beysukent’e PT hizmeti verebilir misiniz?

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
31 Mart 2021 17:45

Merhaba sinem hanım. Evet beysukente de PT hizmeti vermekteyiz. Angora evleri, Beysu konakları, Beysu evleri gibi projelerde PT alan onlarca sporcumuz var. Dilerseniz sizede yardımcı olabilir. Hoşçakalın

YEKTA AYDOĞAN
YEKTA AYDOĞAN
31 Mart 2021 16:50

Ne yaptıysam göğüs aralarımı dolduramıyorum. Antrenörünüzden ücret karşılığında program alabilirmiyim? Nasıl bir yol izlemem konusunda yardımcı olursanız mutlu olurum.

Arzu EROĞLU
Arzu EROĞLU
31 Mart 2021 17:51
Reply to  YEKTA AYDOĞAN

Merhaba Yekta bey. Tabiki alabiliyorsunuz. Teknik Direktörümüz Mustafa Güler den randevu talebinde bulunup, Ankara’da iseniz kulübümüzde segmental analiz yaptırmanız gerekiyor, Ankara dışında iseniz herhangi bir analiz merkezinde ( kalibrasyon ve periyodik bakımları düzenli yapılan segmental analiz) segmental analiz yaptırmanız gerekmektedir. Çıkan sonuçları teknik direktörümüze mail yolu ile iletiyorsunuz. Teknik direktörümüz Çıkan sonuçlara göre tarafınıza antrenman ve beslenme programı düzenliyor. Bu analizler her ay yeniden yapılıyor ve Çıkan yeni sonuçlara göre yeni programlar düzenleniyor. Dilerseniz detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Form ve sağlık dolu günlerde görüşmek üzere. Hoşçakalın

16
0
Would love your thoughts, please comment.x