Kulüp Bilgilerimiz

Kulüp Bilgilerimiz

Kulüp bilgilerimiz, Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü 1000 m2’ lik alanda konumlanmış ve fitness & cardio & serbest ağırlık alanları, her aktiviteye özel olarak tasarlanmış stüdyolar, soyunma odaları ve saunalar, solaryum, masa tenisi, bölgesel zayıflama alanlarından oluşmaktadır. Kulubümüz Akademik kariyeri bulunan antrenörler eşliğinde kişiye özel program kartlarıyla, son teknoloji ve TV’ li cihazlar ile spor yapma imkanı sunuyor. Kulübümüz Pilates, Spinning, Core&Crunch, Fat Burn, Aerobic, Yoga, Step, Oryantal, Streching, Swissball, Lower Body & Back gibi grup derslerine katılma imkanı sunuyor. Kişi farklı saatlerde ve seçeneklerdeki grup egzersizlerinden kendisine en uygun branşı seçme imkanını buluyor. Özel olarak tasarlanmış, ses ve görüntü efektlerinin bulunduğu stüdyolarımız kişilere eğlenerek spor yapma imkanı veriyor. Ayrıca Disko ortamında yapılan bir takım sporlar üyelere eğlenceli saatler yaşatıyor.

Kulüp Bilgilerimiz, Çalışma Saatlerimiz ve Diğer Bilgiler

 Haftaiçi sabah 09.00′ dan gece yarısı 23.00′ a, haftasonu sabah 10.00′ den gece 22.00′ e kadar açık olan Sporty’ de isterseniz işinize gitmeden önce isterseniz öğle tatilinde ya da iş çıkışında spor yapabilir, grup aktivitelerine katılabilir veya Sauna ve Solaryuma girerek kendinizi yenileyebilirsiniz. Üstelik Sporty’e ulaşım da çok kolay.

Forma girmek, kondisyonunu arttırmak, eğlenmek, kaslarını güçlendirmek, sağlıklı yaşamak. Amacınız ne olursa olsun, spor yapmak isteyen herkese bir çok alternatif sunan Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü sporu size yaratıcı bir biçimde sunuyor. Sporty’de sporun yeni trendleri ile formunuzu korurken, Disko ses ve görüntü efektleri altında eğlenebilirsiniz.

Sporty Spor ve Sağlıklı Yaşam Kulübü, bakımlı, kendine ve çevreye duyarlı her insanın günlük spor ihtiyacını karşılayacağı son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır. Kulübümüz müşterilerine sağlık sorunlarına göre antrenman programları sunarak, segmental analizler ile ölçümlerini takip ederek, birebir egzersiz öğrenimi desteği vererek sporcularına en iyi sonuçları elde ettirmeyi ilke edinmiştir.

 Şehrin merkezindeki tam donanımlı ve şık binasında hizmet veren Sporty Spor Sağlıklı Yaşam Kulübü spor severlere yoğun ve stresli kent yaşamında derin bir nefes aldırmayı hedefliyor. Sporty, bir spor merkezinden beklenen hizmetlerin yanında, genel atmosferi, şıklığı ve kalitesiyle beklentileri aşan bir kulüp. Detaylı bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.