Sporda Ekipman ve Önemi

25 Temmuz 2016 / Genel
Sporda Ekipman ve Önemi

Sağlıklı bir ömür geçirebilmenin son derece önemli olduğu günümüzde spor merkezleri’nde bulunan ekipmanların da o denli önemli olduğu uzmanlar tarafından sıklıkla dile getirilen gerçekler arasında yer alıyor. En iyi spor merkezleri sıralamasında uzun zamandır birinciliği elinde bulunduran işletmemiz, sporda ekipman ve önemdenilince herkesin övgüyle bahsettiği bir merkez olma özelliğini ilk günkü gibi koruyor.

Sporda Ekipman ve Önemi

Çankaya’nın dikmen semtindeki onlarca merkez olmasına rağmen insanların işletmemize güvenerek spor yaşamını şekillendirmesi şüphesiz ekipmanları ile alakalıdır. En iyi ekipmanlara sahip olan İşletmemiz, dikme spor merkezi kulüpleri içerisinde de de en iyi antrenör kadrosunu yapısında barındırıyor. Kişisel aktivitelere oldukça önem veren antrenör’lerimiz, spor aletlerinin olumlu yönlerini de programları’nda kullanıyor. Sıfır sorunlu fitness hizmeti ile yola çıktığımız işletmemiz, yıllardan bu yana gelen tecrübesi ile kışa sürede spor merkezleri içerisinde zirveye oturmayı başarmıştır.

En doğru ağırlık plakalarının bulunduğu sporty, en tecrübeli antrenör’lerin de çalıştığı bir profesyonel spor merkezi olarak tavsiyelerdeki yerini zirvede olmak kaydı ile alıyor. Spora yeni başlayacak olanlar ve ileri düzey program uygulayanların farklı antrenman çizelgelerine göre hareket etmesi, nitelikli antrenörler ile sağlanmaktadır. Nitelikli antrenörlerin sadece köklü spor merkezleri’nde hizmet vermesi spor düşkünlerinin eksikliklerini gidermek için mesafe gözetmeksizin işletmemize gelmesi ile sonuçlanıyor. İşletmemizin antrenörleri çalışmalarını başka merkezlerde mağdur olmuş spor severlerin mağduriyetlerini ortadan kaldırabilmek için dizayn etmiş durumda.

Sporda Antrenör ve Önemi

Sedanter bir yaşam süren insanın spor dolu bir yaşama adım atabilmesinin sadece usta antrenör’ler ile sağlanabileceğine vurgu yapan Arzu EROĞLU, konu spora başlamak değil, sporda kalıcı olabilmektir diyor ve ekliyor. Sporda kalıcı olabilmenin adım atılan ortamı ve antrenör’leri sevmekten geçtiğini düşünen arzu eroğlu, acemice çalışan antrenörlerin sporcu adaylarını sedanter yapıdan kurtaramadığını dile getiriyor. İnsanların sedanter yaşamdan kurtulabilmesi için hayata geçirilmiş bir çok branşın varlığına dikkat çeken arzu hoca, en iyi branşların fitness , pilates , spinning , kickboks , Bodybuilding , zumba , Cardio olduğunu savunuyor.

Zamanla birlikte spor merkezlerinin de pozitif yönde değişime uğradığını açıklayan Arzu EROĞLU, insanların bu pozitif değişimlerden faydalanması gerektiğini düşünüyor. Her bireyin haftanın en az 3 günü spor yapması gerektiğini düşünen ünlü fitnesscı, her bir antrenman’ın bir saat olması yeterli olacaktır diyor.

Sağlık ve form dolu yarınlarda görüşmek üzere…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x