Spor Merkezi Takım Sporları

6 Ağustos 2016 / Genel
Spor Merkezi Takım Sporları

Sağlıklı ve dinamik bir birey olmanın en temel kuralıdır, form’a dayalı bir yaşam standardı yakalayabilmek. Spor merkezi takım sporları halinde yapılan alktivitelerden tutun bireysel branşlara kadar, tüm aktiviteler’in temelinde takım liderlerinin kişisel odaklı başarıları vardır. Konu spor merkezi olunca, öncü kuruluş olmamızın altında yatan en temel neden, Dikmen’in en iyi spor merkezi olmamızdır. Takım liderliğinin her safhamızda fazlasıyla hissedildiği spor merkezimizin lider antrenör’ü Mustafa GÜLER’dir.

Spor Merkezi Takım Sporları ve Önemi

Deneyimli antrenör mustafa güler, lider bir antrenör olmasını iş disiplinine borçlu. Başında bulunduğu takıma her anlamda sahip olan deneyimli çalıştırıcı, söz sahibi olduğu branşlarda her türlü eksikliği saptayıp giderme çabası içerisinde olan profesyonel bir antrenör olarak göze çarpıyor. Hal böyle iken insanlara yansıtılan hizmetin kalitesi de, uygulanan takım liderliğinin derecesi ile artıyor.

İşletmemizin bir dikmen spor merkezi markası olmasının altında yatan en temel kuraldır, takım halinde düşünmek. Sağladığı spor hizmeti ile spor severlere kendisini hayran bırakan sporty, profesyonel bir spor merkezi olabilmek için bir çok aşamadan geçmiş bir kulüp olması ile de Ankara spor merkezleri içerisinde kullanıcı üyeleri bakımından Ankara’nın en iyi kulüpleri arasında gösteriliyor.

Takım Sporları İçin Antrenör Tavsiyesi

Ünlü antrenör mustafa güler’in işletmemizi dikmende spor merkezi tavsiyesi denilince uzak ara öne çıkarması, usta antrenör’ün devamlı eksikliklerin üzerine giderek hizmet kalitesindeki engelleri bir bir aşmasından kaynaklanmaktadır. Mustafa GÜLER, bu özellikleri nedeni ile risk faktörlerini ortadan kaldırmasının yanında, moral motivasyon kazandırımı bakımından da çalışanlarına her zaman destek olmuş bir antrenör olarak kendisi hakkında yapılan bütün övgüleri fazlasıyla hak ediyor. Çalışma prensiplerinde her zaman sonuca en kısa ve kalıcı yoldan gidebilmeyi ilke edinmiş usta antrenör’ün çalışma arkadaşları, ünlü personal trainer‘in başarıları ardında yer alan takım arkadaşları olarak adlandırılabilir. İşletmemiz takım çalışmasının ve liderliğinin olması gereken standartlarda olduğu ve yaşandığı bir merkezdir.

Formu yakalamak adına kayıt olanların kısa sürede hedeflerine ulaşabildikleri sporty fitness salonları, dikmen fitness merkezi sıralamasında da en iyi kulüp olma özelliğini açıldığı günden bu yana hiçbir spor merkezine kaptırmış değil. İlk defa spor yapacak olanlar içinde hayata geçirmiş olduğu eğitsel spor sistemleri ile destek olup, kısa sürede bir fitness antrenör’ü gibi fitness’ın bütün inceliklerini form severler ile paylaşan işletmemiz, yapısında fitness, body, pilates, kickboks, zumba, crossfit, spinning, Cardio gibi branş’ları barındırıyor.

Form dolu günler sizinle olsun…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x