Sporda Uluslararası Fitness Teknikleri

17 Temmuz 2016 / Genel
Sporda Uluslararası Fitness Teknikleri

Sağlıklı, zinde, formda ve atletik bir hayat sürdürebilmenin oldukça önemli olduğu çağımızda, spor merkezlerinin önemini göz ardı etmemeliyiz. En iyi spor merkezlerinin taşıması gereken özelliklerden tutun, sporda uluslararası fitness teknikleri ve artıları ile kullandığı cihazlara kadar, hijyen durumundan tutun, eğitmen kadrosuna kadar herşey, sporunuzu olumlu yada olumsuz etkilediği bir gerçektir.

Spor Merkezlerinde Fitness Teknikleri

Çankaya spor merkezleri sağlıklı bir yaşam sloganı ile yola çıkanların uğrak yeri olmasının yanında, uluslarası fitness tekniklerinin uygulanmaya başladığı merkezleri bünyesinde bulundurması nedeniyle, hizmet kalitesi bakımından da başı çekiyor. Uluslararası fitness tekniklerinin Çankaya spor merkezlerine kazandırdığı önemin göz ardı edilemeyeceği günümüzde, en iyi ve yeni fitness programları’nı sağlayan işletmemiz, dikmen spor merkezleri içerisinde en kaliteli fitness ekipmanlarının da kullanıldığı bir merkez. Sporty’nin bu özellikleri insanların kaliteli hizmet almasının yanında sonuca kısa yoldan ulaşması içinde oldukça önemli. Antrenör bilgi ve becerilerinin programlara her defasında fazlası ile aktarıldığı dikmen spor merkezlerinin en yeni ve en gözde olan işletmesi şüphesiz işletmemizdir.

Bu nedenle bilinçli spor severlerin en sık ziyaret ettiği merkez olan işletmemiz, yoğunluk nedeni ile oluşabilecek hizmet eksikliklerinin önüne de geçebilmiş profesyonel bir kulüp.Yılda sadece 1000 kişiye üyelik satan işletmemiz, hizmet kalitesinde azalma olmaması için kapasitesinin üzerine çıkmamaya özen gösteriyor. Diğer merkezler gibi her gelen kişiyi üye yapma gayesine bürünmeyen işletmemizin hizmet kalitesini insanlar tavsiyeler neticesinde duyuyor ve Sporty’e ulaşıyor.

Antrenörlerin Spora Olumlu Katkısı

Kısa sürede sporty’den aldığı fitness hizmeti ile gözle görülür değişimler yaşayan bireyler, Sporty için adeta birer reklam makinesi gibi çalışıyor. Sporty’nin en iyi reklam yönteminin verdiği hizmet neticesinde geri dönüşler olduğunu dile getiren ünlü antrenör Arzu EROĞLU, Sporty’nin cazibiyetindeki en önemli mimarlarından bir tanesi. Hal böyle iken dikmen ve Sokullu spor merkezleri denilince herkes işletmemizi tavsiye ediyor.

Verdiği uluslararası fitness programları ile en büyük gideri olan reklam giderini bertaraf eden işletmemiz, böylelikle hizmet kalitesini devamlı yenileyecek geliri kasasında bulundurmuş oluyor. Devamlı artan hizmet kalitesi ile çalışmalarına yön veren sporty yöneticileri, üyelerinin rahatlığı için her türlü gidere katlanmış durumda. Sokullu spor merkezleri içerisinde kişiye odaklı çalışan tek merkez olan işletmemiz, kısa sürede sağlık kazandırıcı etkilere imza atıyor. Grup aktivitelerinin dev ismi Arzu EROĞLU ile bireyleri eğlendirerek forma sokan işletmemiz, bireysel takip için Mustafa GÜLER’i tavsiye ediyor. Üstat antrenör kariyeri boyunca bedensel kitle indeksi üzerine yapmış olduğu incelemeler neticesinde oluşturduğu programlar ile kişileri adeta büyülemiş durumda.

Mutlak vücut yapmak isteyenlerin sıklıkla program alma isteğinde bulunduğu usta antrenör, işletmemizin yüz akı olmuş duayen bir antrenör. Vücut yapıp kalıcılığını sağlamak isteyenler için çeşitli alternatif’leri insanlar ile buluşturan Mustafa GÜLER, antrenör tavsiyeleri’nin ne çok işaret ettiği isim.

Sağlık ve form dolu günlerde görüşmek üzere, zinde kalın…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x