Sokullu’da Spor Salonları

15 Eylül 2015 / Genel

Sokullu’da spor salonları arayanlar için en uğrak yeridir sporty spor ve sağlıklı yaşam kulübü. Mevcut konumu itibari ile herkesin kendisine uygun olabilecek branşı bularak form tutması, zinde bir yapıya kavuşması, kondisyonel anlamda gelişmesi kaçınılmazdır. Peki sporty’i nedir bu kadar tercih edilir kılan? neden Sokullu spor merkezlerine kayıtlı o kadar spor merkezi varken kişilerin akın akın sporty’e gelmesi.

Sokullu’da Spor Salonları

Ankara spor merkezleri bünyesinde hizmet veren ve gençlik spor genel müdürlüğü tescili ile çalışan sporty, Sokullu spor merkezleri içerisinde  tartışılmaz bir üstünlüğe sahip. Bu başarının en büyük mimarı Mustafa GÜLER ve Arzu EROĞLU’dur. Mustafa GÜLER, Sporty spor merkezinin 2009 senesinden bu yana genel Koordinatörlüğünü yürütmektedir. Vermiş olduğu hizmet kalitesi ile spor seven ve spor yapmayı bilmeyen kişilerin dikkatini çekmeyi başarmış, düzenlemiş olduğu kişisel antrenman programları ile Sokullu spor salonu üyelerinin sağlıksal ve görsel anlamda ciddi farklılar yaşamasına neden olmuştur.

Evlerinin uzaklığı nedeni ile Sporty spor merkezi aktivitelerine katılma sorunu yaşayan bireylere uzaktan egzersiz programı desteği vermiş ve Türkiye’nin hemen hemen her yerine yazmış olduğu egzersiz programları ile doğru ve güvenli spor nasıl yapılırı aşılamıştır. Kişisel yaşam koçluğu Mustafa GÜLER ve ekibi tarafından senelerdir Çankaya spor merkezlerinde en son analiz ölçümleri ve egzersiz teknikleri ile veriliyor vede verilmeye devam edecek. Sektördeki başarısı rakipleri tarafından da oldukça bilinen sporty spor merkezi, kişilerde farkındalık yaratarak Ankara spor merkezleri bünyesine dahil olmayı düşünen bireylerin spor merkezleri tercihinde bulunacakları zaman daha ince eleyip sık dokumalarına neden olmuştur.

Sokullu Antrenörleri

Arzu EROĞLU, grup aktivitelerine hakimiyeti ile nam salmış pilates, zumba, spinning, kickboks gibi branşlarda başarısını kanıtlamış ve müşteri portföyüne her zaman keyifli antrenmanlar yaşatmış bir antrenördür. 2003 ‘lü yılların başından bu yana Mustafa GÜLER’in ekibinin en önemli antrenörü olmuş, Çankaya spor salonlarında pilates nasıl yapılır? en son sistem pilates teknikleri nelerdir? Pilates ve sağlık konularında yapmış olduğu çalışmalar ile ününe ün katmıştır. Mustafa GÜLER ve antrenör ekibi, Ankara spor merkezlerinde sporty spor ve sağlıklı yaşam Kulübünün gelmiş olduğu noktadaki mimarlarıdır.

Form ve sağlık dolu günleri olsun.Bizi takip edin.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x