Öveçler’de Fitness Sporu

8 Mayıs 2016 / Genel

Sağlıklı olmanın günümüz yaşantısında ne kadar önemli bir kazanım olduğunu kavrayan insanoğlu, yapabileceği en iyi sağlık geliştirici aktivitenin spor olduğuna inanmış durumda. Herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan geriye kalan ömrünü sağlık ve mutluluk içerisinde geçirebilmeyi planlayanlar için fitness antrenör’leri oldukça önemli birer eğitmen konumunda.

Öveçler’de Fitness Sporu

Öveçler fitness salonları, fitness salonları öveçler olarak çalışan işletmemiz, Fitness’ın tüm özelliklerini stüdyolarında kullanıyor. Fitness’ın çok yönlü bir branş olduğunu takipçileri gayet iyi bilir diyen ünlü fitnesscı Mustafa GÜLER, fitness ile yüzde yüz sonuçlu çalışmalara imza atıyor. Etkili ve kalıcı vücudu fitness ile yapan deneyimli fitnesscı, kas inşaası, parçalama, definasyon, bölgesel odaklanma gibi konular üzerine oldukça profesyonelleşmiş bir antrenör. Düzeltemediği vücut tipi bulunmayan usta antrenör, Ankara ve Dikmen’in en iyi antrenör’ü olarak bahsediliyor.

Kendi ağırlık stüdyolarında çalışmayanlara bile program desteği sunan usta isim bir çok fitness kullanıcısının takibinde bulunuyor. Programlarında görsel öğrenme türlerine önem veren Mustafa GÜLER, insanların öğrenme yeteneklerini keşfedip bedenlerine hakim olmalarını sağlıyor. Sporun sadece uygulanabilir yanının olmadığını çalışmalar ile ortaya koyan ünlü personal trainer, başarı isteyen bireylerin sporun öğrenebilir yanları ile de ilgilenmeleri gerekmektedir diyor.

Öveçler’de Fitness Antrenörü

Öğrenilerek elde edilen egzersiz’lerin fazlası ile mevcut olduğu fitness branşında hareketler ve vurdukları adale noktalarının da iyi bilinmesi gerektiğine vurgu yapan mustafa hoca, fitness’a bütünsel düşünebilmenin fayda yarar analizlerinin sonuçları bakımından önemli olduğuna dikkat çekiyor. İnsanların fitness’ı bir yaşam biçimi haline getirebilmesindeki önemli faktörün fayda sağlayıp sağladığı faydayı gerek görsel, gerekse hissederek anlayabilmesi, Fitness’ın uzun süre yapılabilirlik seviyesini belirliyor diyor, ünlü personal trainer. Geniş kapsamlı düşünen beyinlerin fitness podyumlarında boy gösterdiğine dikkat çeken Mustafa GÜLER, her başarılı sporcunun arkasında bir emek hikayesi olduğuna dikkat çekiyor.

Podyum çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü işletmemizde bir çok sporcu gerek fitness branşında, gerekse vücut geliştirme branşında zorlu yarışmalara giriyor ve hedeflerine kavuşabilmenin heyecanını yaşıyor. Bir çok sporcuyu yarışmalara hazırlayan deneyimli antrenör Mustafa GÜLER, podyumlara tam anlamıyla kendisini veren sporcuların başarılı olduğunu söylüyor. Antrenman ve diyet ikilisinin oldukça önemli olduğunu her fırsatta dile getiren Mustafa GÜLER, sporcular ikisinden birinde bocaladıkları için tam anlamıyla verim sağlayamıyorlar diyor.

Atletik görünüp güçlü ve sağlıklı olmak için lazım olan vücut geliştirme ve fitness, sadece işin ehli antrenörler ile çalışılınca başarılı oluyor. Form ve dinamik günler sizinle olsun…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x