Neden Sporty Spor Salonu?

13 Ağustos 2015 / Genel
Neden Sporty Spor Salonu?

Sağlıklı ve formda bir hayat sürdürebilmenin en temel kuralı, yaşamımızı harekete dayalı programlamaktır. Zaman içerisinde vücudumuzda gözlemlediğimiz olumsuz değişimler, biz bireyleri değişik önlemler almaya iter. Neden sporty spor salonu?

Dikmen, Sokullu ve Öveçler’de Sporty’i Ayrı Kılan Faktörler Nelerdir?

Bu önlemler Spor mağazalarından koşu bandı almakla başlar ve zamanla yardımcı ekipmanlar olarak devam eder. Evde spor yapmayı planlıyor ve yağ yakmayı düşünüyorsak koşu bandı olmazsa olmazımız olmalıdır. Mat diye tabir ettiğimiz pilates minderleri, pilates topları, dumbell’lar, düz bench sehpa, yardımcı egzersiz ekipmanları olarak düşünebilir. Evde nasıl bir fitness programı uygulayacağımız konusuna gelince, gerek sosyal medya, gerekse özel spor kulüplerinin bu konuda uzaktan destek sağladığı çalışmaları var. Çankaya spor merkezi denilince akla ilk gelen sporty spor merkezi bu konuda spora gönül vermiş büyün bireylere gerek uzaktan destek sağlayarak, gerekse randevu sistemi ile yüz yüze görüşmeler yaparak evde nasıl spor yapılır konusunda desteklerini esirgemiyor.

Uzaktan destek vererek evde spor yapmamıza destek olan sporty spor merkezi antrenörleri, dikmende spor seven insanların gün geçtikçe vazgeçemeyeceği bir spor kulübü haline geliyor. Sporty spor merkezi biz bireylere uzaktan destek sağlama hizmeti vermeden önce elektronik dalga analizleri yaparak vücudumuzda ne kadar yağımız var, ne kadar kasımız var, yağ ve kas kütlemizin bölgesel dağılımlarını ölçerek biz spor severlere kişisel programlar düzenliyor. Bunun yanında vücudumuzdaki protein, karbonhidrat, sodyum, potasyum, sıvı miktarı değerleri ölçülüyor ve çıkan sonuçlara uygun beslenme programları düzenleniyor. Bu programlar genellikle 4 –  6 hafta gibi sürelerle yeniden elektronik dalga analizleri yapılarak, fark gözlem analizleri çıkarılarak ve yeni çıkan sonuçlar göz önünde bulundurularak ileri seviye bir antrenman programı şeklinde devam ediyor. Artık evimizde sporty spor merkezi fitness, body building, Pilates  uzmanları tarafından hazırlanmış olan egzersiz programlarımızı uygulayabiliriz. Düzenli uygulanan bu antrenman ve beslenme programları sayesinde, ilerleyen zaman içerisinde vücudumuzdaki değişimleri gözlemlememiz kaçınılmaz olur.

Neden Sporty Spor Salonu

Sporty spor salonu dikmen , sokullu , öveçler gibi semtlere de gerek uzaktan destek sağlayarak ve gerekse kendi spor ortamında kişiye özel programlar düzenleyerek form ve sağlık aşılıyor. Bu çalışma prensibi ile 2000 ‘li yılların başından bu yana hizmet veren sporty, hizmet ve çalışma anlayışını gün geçtikçe geliştiriyor ve geliştirmeye devam ediyor. Spor bilincini zaman içerisinde yakalamış bireyler, Sporty’nin rakipleri ile arasını uzak ara açtığının farkına varıyorlar.

Sağlıklı ve form’da bir yaşam sürdürebilmek istiyorsanız işi iyi bilen ile çalışmak ilk tercihiniz olsun. Form ve sağlık dolu günler, biz spor sevenlerle olsun.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
MERVE MENGÜL
MERVE MENGÜL
14 Ağustos 2015 15:00

Reklamını verdiği hizmetle ile yapan tek spor kulübü.Deneyin ve farkı görün.

MEHMET YÜKSEL
MEHMET YÜKSEL
14 Ağustos 2015 15:02

Senelerdir bıkmadan yollarını aşındırdığım spor kulübü.

SEVAL KOÇAK
SEVAL KOÇAK
14 Ağustos 2015 15:04

Spor denilince akla gelen ilk yer.Bu hizmet kalitesi ile senelerdir tercih sebebi.Başarılar mustafa hocam.Ne söylesek az gelir.

Dilek uzun
Dilek uzun
21 Mart 2016 08:54

Adres ve telefon Nasıl ulaşabilirim

5
0
Would love your thoughts, please comment.x