Kusursuz Vücut Nerede Nasıl Yapılır?

17 Mart 2016 / Genel
Kusursuz Vücut Nerede Nasıl Yapılır?

Görünüme önem veren insanlar için oldukça önemlidir kusursuz vücut sahibi olmak. Türlü yollar denemesine rağmen kusursuz vücudu yapamayanların sayısı dikkat çekecek kadar fazladır. Spor merkezi dikmen salonları arasında yer alan işletmemizin üyeleri, diğer merkezlere oranla daha şanslıdırlar. İşletmemiz bünyesinde sağladığımız spor hizmeti ile atletik bedeni inşaa eden bireylerin bir çoğu vücut geliştirme ve fitness branşlarını yaşam felsefesi haline getiriyor. Ankara’nın en iyi body antrenörleri arasında gösterilen Mustafa GÜLER, en hızlı geliştiren antrenman programlarının da sahibi.

Kusursuz Vücut Nerede Yapılır?

Mustafa GÜLER, vermiş olduğu ağırlık hizmeti ile kusursuz vücut antrenmanlarının Sporty spor ve sağlıklı yaşam kulübünde yapıldığını insanlara gösteriyor. Mustafa GÜLER body sporuna yeni başlayanlar için tek parça temel hareketlerden oluşan programlar daha uygun olacaktır diyor. Acemi sporcuların sporun ilk günlerinde fazla yüklenmeler sebebiyle ciddi hamlık sorunları ile karşı karşıya kaldığını dile getiren deneyimli antrenör, spordan en çok kopmaların spora tutunma döneminde gerçekleştiğini söylüyor. Sporda tutunma döneminin antrenör tavsiyeleri dikkate alınarak atlatılmasının sporun ömrünü belirlediği bir gerçektir diyen deneyimli çalıştırıcı, yeni sporcuların aceleci davranarak hareket etmesinin ciddi sakatlıklara neden olabileceğini dile getiriyor.

Kusursuz Vücut Nasıl Yapılır?

Sporda tutunma döneminde adaptasyon sorunu yaşayıp egzersizlerde başarılı olamayan sporcuların personal training hizmeti almasının daha uygun olacağını düşünen ünlü antrenör, birebir antrenmanlarda öğrenme kabiliyetinin daha çok geliştiğinden bahsediyor. Usta antrenör yeni sporcuların en çok ortama ayak uydurmada zorlandığını, işe hakim antrenörlerin yeni sporcuların bu dönemlerinde en büyük destekçisi olduğunu hatırlatan Mustafa hoca, her antrenörün verdiği hizmet ile kendi portföyünü oluşturduğunu düşünüyor.

Bu nedenden dolayı spor merkezlerinin müşteri sıkıntısı çekmemesi açısından antrenör faktörlerini iyi kullanmaları gerektiğini dile getiren deneyimli çalıştırıcı, Ankara spor merkezleri adı altında çalışan bir çok spor kulübüne antrenör desteği sağladıklarını dile getiriyor. İnsanların spor merkezlerine kayıt olduktan sonra en çok antrenörler ile muhattap olduğunu söyleyen Mustafa hoca , antrenörler ne kadar bilgili ve uzman ise sporda verimlilik o kadar yüksek olacaktır diyor. Kusursuz vücut inşası için gerekli çalışmaların belirli bir düzen içinde yapıldığından söz eden usta antrenör bu disiplinlerin sadece işin uzmanları tarafından sağlandığının altını çiziyor.

Ankara’nın en profesyonel spor merkezinin sporty spor ve sağlıklı yaşam kulübü olduğunu açıklayan ünlü personal trainer, Sporty çatısı altında insanlara spor hizmeti sağlamanın hazzını hiç bir spor merkezinde bulamadığını dile getiriyor. Form ve sağlık dolu günlere en iyi Sporty ile ulaşılabileceğini açıklayan deneyimli antrenör, insanlara sağlık için spor yapmalarını tavsiye ediyor. Kusursuz vücut programlarına buradan bakabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x