Fitness, Body, Pilates, Crossfit, Zumba Antrenmanları

21 Mart 2016 / Genel
Fitness, Body, Pilates, Crossfit, Zumba Antrenmanları

Ankara‘da spor yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan işletmemiz, müşteri portföyü bakımından her spor salonu’nun istediği özelliklere sahip. Spor merkezi denilince ilk akla gelen işletme olmamızın en belirgin faktörü spora gelen giden insanların kalitesidir. Bünyemizde spor yapmaya başlayan herkes rahat ve özgür spor yapmanın keyfini en üst seviyede yaşıyor. Erkek bireylerin hemen hemen her spor salonuna rahatça girip çıkabildiğini herkes çok iyi bilir. Fakat aynı durum bayan bireyler için geçerli olamamakla beraber Ankara’da bayanlar için rahatça gidebilecek spor salonu sayısı bir elin beş parmağını geçmiyor. Bu yazımızda fitness ve body antrenmanları konusundaki soruları cevaplayacağız.

Fitness ve Body Antrenmanları

Farklı spor salonlarına kayıt olup üyelik süresini dolduramadan sporu bırakan kişilerin sayısı oldukça fazla. İnsanlar ortam odaklı sporu neden bırakır. Spor merkezleri yüksek kira giderleri sebebi ile bakkal dükkanı gibi çalışmak zorunda bırakılıyor. Ay sonunu getirmek için türlü türlü yollar deneyen spor merkezleri önüne gelen herkesi üye yapmak zorunda kalıyor. Her önüne geleni üye yapayım zihniyeti ile hareket eden spor merkezleri müşteri memnuniyetinden uzak, daha fazla nasıl üye kaydı yaparım diye düşünür.

Sistem bu spor merkezlerini para odaklı hareket etmeye itmiştir. Halbuki bu spor merkezleri hizmet kalitelerini artırarak kalitelerinin karşılığını fiyatlarına yansıtarak ilerlese, az ve kaliteli müşteri ile hem iş yükünden kar elde eder, hemde müşterilerini sağladığı spor hizmeti ile memnun eder. Bir çok spor merkezinin maliyet odaklı hareket etmesi insanların gidecek spor salonu bulamamasına neden oluyor.

İşletmemizi diğer spor kulüplerinden ayıran en önemli özelliği, hizmet kalitesi ile üyelik ücretleri arasındaki dengedir. İşletmemiz diğer spor kulüpleri gibi her gelen kişiyi üye yapma gayesini gütmüyor. Bu nedenle en iyi spor hizmeti’ni üyeleri ile paylaşan işletmemiz maliyet odaklı hareket etmemesinin meyvelerini kısa sürede alıyor. Müşteri memnuniyetine verdiği önem ile çalışmalarını şekillendiren işletmemiz, dikmenli spor severler için en iyi spor merkezi konumunda olan işletme. Hizmette kalite ilkesi ile üyelerine yaklaşan işletmemiz, antrenörleri ile de tüm dikkatleri üzerine toplamış durumda. Sporda verimliliği belirleyen antrenörler, işletmemizin sağladığı spor hizmetinde epeyce ön plana çıkmış durumda. Bu durum da insanları çok mutlu ediyor. Antrenörlerimizin güler yüzü ve enerjisi insanların spor yapma isteğini artırıyor, yaptıkları sporun verimliliği en üst düzeyde gerçekleşiyor. Bütün bu spor bileşenleri, sporty’yi sporty yapan bileşenlerdir.

Form ve mutluluk dolu günlere en kısa zamanda ulaşmanız dileği ile…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x