Dikmen’de fitness salonu önerileri

12 Nisan 2016 / Genel
Dikmen’de fitness salonu önerileri

Sağlıklı ve güçlü yaşamak isteyenler için dikmende fitness salonu üyeleri , fitness’in bütün faydalarını yaşamak istiyor.Dikmen’li insanların fitness yaparken en büyük destekçisi şüphesiz Mustafa GÜLER’ dir. Dikmen fitness merkezi önerilerinin işaret ettiği işletmemiz, insanlara en iyi spor hizmeti sağlayan spor kulübüdür.

Çankaya personal trainer hizmetlerinin odağında olan usta isim antrenörlerin egzersiz programlarında çeşitliliğe yer vermemesinden şikayetçi. Farklı merkezlerden katılımcı üye elde ettiklerini dile getiren deneyimli fitness antrenörü, 2 yıl düzenli spor yapmasına rağmen bilmediği fitness egzersizleri olan insanların varlığına dikkat çekerken Fitness’ın çeşitliliği sebebi ile bir çok branşı geride bıraktığını hatırlatıyor. İnsanların fitness branşını tam anlamıyla yaşaması gerektiğini savunan usta isim, yüzlerce hareketin insanların fitness’dan sıkılmaması için var olduğuna dikkat çekiyor.

Temel fitness hareketlerinin veriminden bahseden Mustafa GÜLER, ileri seviye fitness egzersizlerinin de faydaları göz ardı edilmemelidir diyor. Antrenman programlarının içerisinde setler ve tekrarlar şeklinde yer alan egzersizlerin çeşitlerinden bahseden ünlü personal trainer, fazla set ve tekrardan oluşan hareketler yerine hareket çeşitliliğine önem verilmesinin kişiyi daha iyi sonuca taşıyacağını dile getiriyor. İleri seviye fitness egzersizlerinin kişilere sporu sevdirerek yaptırmasının yanında vücudun kıvrımlarını daha iyi çalıştırdığı bilinen bir gerçektir diyen ünlü antrenör, programlarında düz mantık hareket eden antrenörlerin kişileri bir arpa boyu ileri götüremediklerini dile getiriyor.

Dikmende Fitness Salonu Önerileri

Fitness antrenörleri dikmen denilince tüm Ankara’nın spor hizmeti yükünü alan deneyimli antrenörümüz Mustafa GÜLER, insanların en yeni ve en son sistem fitness egzersizleri ile çalışmasını sağlıyor. Programlarını kişinin gelişim düzenine göre devamlı olarak güncelleyen deneyimli egzersizci, programlarıyla deyim yerindeyse fitness kelimesinin hakkını fazlasıyla veriyor.

İnsanlara ilk fırsatta fitness aşkını kazandıran usta egzersizci sorunlu bedenlere yazmış olduğu kişisel programlar ile kendi farkını yaratmış bir antrenördür. Herkesin fitness yapabileceğini dile getiren Mustafa hoca, sektörde uzman antrenörlere fazlasıyla ihtiyaç duyulduğunu hatırlatarak, yeni antrenörlerin daha çok çalışması gerektiğinin altını çiziyor. Fitness’ın doğru uygulanması ile faydalı olabileceğini söyleyen usta isim, tekniğine uygun fitness programlarının antrenörler eşliğinde yapıldığına dikkat çekiyor.

İnsanların fitness salonu seçimlerinde dikkatlice hareket etmesi gerektiğini söyleyen personal trainer, spor alanı ve ortamı ile kişileri etkileyen merkezlerin içinin boş çıkabileceği unutulmamalıdır diyor.

En iyi fitness antrenmanlarının işini şeven ve saygı duyan antrenör’ler ile yapıldığına dikkat çeken deneyimli isim, insanların havuzu olan spor merkezlerini sırf havuzu olduğu için tercih ettiğini, bu nedenle spor hizmetinden yoksun kaldığına dikkat çekiyor. İnsanların tercihlerini yaparken önceliklerini tespit ederek hareket etmesinin hizmetten yoksun kalmalarını engelleyeceğini savunan deneyimli çalıştırıcı, spor ile keyif’in ayırt edilmesi halinde sorunun ortadan kalkacağını düşünüyor. Form ve mutluluk dolu günlerde görüşmek üzere.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x