Dikmende fitness yapmak

17 Nisan 2016 / Genel
Dikmende fitness yapmak

Dikmende fitness yapmak, denilince herkesin aklına ilk başta Sporty gelmektedir.

Dikmen’de fitnes yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı diyen spor severler, işletmemiz çatısı altında pulse teknolojisi ile fitness yapmanın hazzını yaşıyor. Fitness daha önceki makalelerimizde açıkladığımız gibi fit olmaktan gelir. Fit olmak yağsız vücut hatlarına sahip olmanın yanında sağlıklı ve güçlü olmak anlamını da içinde barındıran antrenman programlarının uygulanması ile elde edilmelidir. Sporcu beslenmesinin hakim olması gereken fitness antrenman programları böylelikle başarılı sonuçlar doğurur.

Dikmende Fitness Yapmak

Fitness yapmasına rağmen hedefine ulaşamayan kişilerin atladığı konunun beslenme olduğu işi bilen spor severler tarafından iyi kötü fark edilmektedir. Fitness’dan kusursuz oranda verim elde edebilmenin tek yolu hareket ile dengeli beslenmenin koordineli olarak hayata geçirilmesidir. Çankaya spor merkezlerinin en gözde kulübü olan işletmemiz, insanların hayatına her anlamda nüfus edebilmesi ile diğer kulüplerden ayrılıyor.

Fitness kelimesinin her anlamda hakkını fazlasıyla veren antrenörlerimiz, kariyer olarak da en iyi kariyere sahip antrenörlerden oluşuyor. Antrenör kalitemizin spora yansımalarının olumlu sonuçları insanlar tarafından fark edilmiş olmalı ki spor yapma isteği duyan herkesin ilk tercihi işletmemizden yana oluyor. Kullandığı spor malzemeleri ile de alanında tek olan işletmemiz, pulse fitness malzemeleri ile üyelerine lüksü sunmanın yanında güvenli sporun da anahtarını veriyor.

Açıldığı ilk günden bu yana insanlara sporu sevdirip yaşam felsefesi haline getirmesinde yardımcı olan işletmemiz, üyelerine özel fitness programlarını prensiplerinin en başına koymuş bir işletme. Kişisel takip sistemi ile yoluna devam eden işletmemiz yapmış olduğu çalışamaların fayda yarar analizlerinin yüksek olumlu sonuçlar ile neticelenmesini insanlara bireysel olarak yaklaşmalarına bağlıyor. Bireysel programların normal programlara oranla daha etkili olduğunu düşünen işletmemizin antrenörleri yapmış olduğu çalışmaların meyvelerini fazlası ile almanın mutluluğunu yaşıyor.

Dikmende Personal Trainer ile Fitness Yapmak

Personal trainer çalışmalarının bütün spor merkezlerine yayılması gerektiğini düşünen baş antrenörümüz Mustafa GÜLER, insanların merkezlerde göz ardı edildiğini düşünüyor. İnsanların ufak dokunuşlar ile spor’u sevip ömür boyu yapabileceğinin altını çizen deneyimli antrenör , merkezlerin çalışan antrenör kadrosu nedeni ile bu ufak dokunuşları yapamadığını dile getiriyor. Her merkezin profesyonel bir yaşam koçuna sahip olması gerektiğini düşünen deneyimli antrenörümüz, usta antrenörlerin sistem kurucular olduğunu, sporda kaliteyi usta antrenör’lerin belirlediğini söylüyor. Yüksek maliyetler harcayarak kurulan merkezlerin olduğuna dikkat ederken deneyimli isim, bu merkezlerin ucuz iş gücüne başvurması nedeni ile insanlar birinci sınıf spor hizmetinden yoksun kalıyorlar diyor.

Sağlık kazanmak için gerekli olan spor aktivitelerinin işin uzmanlarıyla yapılması en doğru olanıdır diyen deneyimli fitness antrenörümüz, sporu eğlenceye dönüştüren antrenman sistemlerini denemek için bütün spor severleri fitness yapmaya davet ediyor. Form ve mutluluk dolu günlerde görüşmek üzere…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x