En Popüler Sporlar Hangileridir?

11 Mart 2016 / Genel

Sporla İlgili Google Aratmaları

Sağlıklı ve mutlu bir hayat sürdürmek isteyen insanlar için alternatif olabilecek hareket türleri neler? Kimler hangi branşta daha mutlu oluyor? Herkes fitness yapabilirmi? Bireysel çalışma esasları nelerdir? En etkili ve hızlı zayıflama yöntemi nedir? En sağlıklı zayıflama yöntemi spor yapmakmıdır? En popüler sporlar hangileridir? Spor yapmadan kilo vermek mümkünmüdür? Bireysel çalışmadan hoşlanmayan kişiler hangi branşta mutlu olabilir? Vücut geliştirmek isteyen insanlar için göz ardı edilmemesi gereken faktörler nelerdir? En iyi vücut geliştirme antrenör’ü kimdir? Vücut geliştirme ve fitness arasındaki farklar nelerdir? En popüler spor branşları hangileridir? Bayanlar için en uygun sporlar hangileridir? Spor ve beslenme önerileri nelerdir? Maksimal kuvvet nasıl gelişir? Maksimal kuvvet artıran antrenman türleri nelerdir? Eğlenerek kilo vermek mümkünmüdür? En etkili body programları hangileridir? Vücut geliştirme beslenmesi nasıl olmalıdır? En iyi kütle antrenmanı hangisidir? En iyi pilates antrenörü kimdir? En iyi spor salonu hangisidir? En iyi zumba antrenörü kimdir?  gibi aratmalar sağlık ve dinamizm düşkünü bireylerin yaptığı google aratmalarıdır.

En Popüler Sporlar Hangileridir?

Özel spor salonlarında, kullanıcılar neticesine ortaya çıkan veriler incelendiğinde, en poüler sporlar şüphesiz fitness ve vücut geliştirme branşlarıdır. Bu iki spor dalını sırası ile pilates, zumba, crossfit, kicc boks branşları takip etmektedir. Dünyanın takip ettiği en popüler sporlar ise futbol ve basketboldur. Rakiplerine oranla uzak ara önde seyretmektedirler. Futbol ve basbetbolu sırası ile voleybol, yüzme ve hentbol takip etmektedir.

Spor Sektöründe Sporty’nin Yeri

İnsanların spor salonlarına kayıt olurken eskiden olduğu gibi aceleci karar vermemesi, doğru spor salonu seçimi açısından en önemli faktördür. Spor yaparken kaliteye önem veren insanların işletmemiz antrenörlerinden spor desteği alması, Ankara’nın en iyi antrenörlerinin işletmemizde bulunduğunun kanıtıdır. İşletmemiz tüm Ankara’ya açıldığı günden bu yana spor hizmeti vermesinin yanında dünya devi spor aletlerini Türkiye’ye getiren bir  kuruluştur.

Spor aletlerinde kaliteye ve estetiğe önem veren işletmemiz, en iyi spor aletlerinin bulunduğu spor kulübüdür. İşletmemizin alet yelpazesi rakibi olmayan firmaların spor aletleri ile donatılmıştır. İşletmemizde spor yapan bir bireyin aynı kaliteyi başka bir merkezde bulamaması biz Sporty’i şaşırtan bir durum değil. Hizmetimize olan güvenimizin personelimize olan güvenimizden geldiği açık ve nettir diyor sporty yönetimi.

Sporda Antrenör Tavsiyesi

Body salonlu üyeleri, kas gelişim programı aldıkları deneyimli çalıştırıcı Mustafa güler’ in her fırsatta spora dair konularda kapısını çalıyor. Personal trainer Mustafa GÜLER, vücut geliştirme ve fitness üyelerinin öğreneceği çok şey olduğunu, deneyim sahibi antrenörlerin bilgilerini öğrenme talebinde bulunan bireylerle paylaşması gerektiğini düşünüyor. İnsanların cevabını aradıkları soruların doğru yanıtını alana kadar mücadele ettiğini savunan usta çalıştırıcı, başarıya giden yolda çalışmak araştırıp geliştirmekten geçer diyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x