Çankaya ve Dikmende Spor Salonu Fiyatları

5 Eylül 2016 / Genel
Çankaya ve Dikmende Spor Salonu Fiyatları

Sağlıklı bir yaşam sürdürme çabası içine giren Ankaralılar için, Çankaya ve Dikmende spor salonu fiyatları sorusunun cevabı, tercih yapabilme adına oldukça önemlidir. İnsanımızın bütçesine göre hareket etme zorunluğu nedeniyle hizmet kalitesi bakımından iyi olmayan spor salonlarında spor yapmak zorunda kalması, spor yaşamının kısa süreceği anlamına gelmektedir. Spor’da kalıcılığı sağlayabilmek için bütün iyi özellikleri bir araya getirebilmek oldukça önemlidir. Spor salonu da bu iyi özelliklerden bir tanesini bünyesinde taşıyabilmelidir ki insanlara sporu sevdirip ömür boyu yapmalarına yardımcı olsun.

Çankaya’lı Spor Severler Spor Salonlarına Ne Kadar Ücret Vermektedir?

Çankaya spor salonu üyeleri, Ankara ‘da, hizmet kalitesi bakımından en iyi spor hizmetini alan bireylerdir.En profesyonelleşmiş merkezler çankaya semtinde konumlanmıştır.Bu sebepten dolayı birçok insan Ankara’nın uzak yerlerinden Çankaya spor kulüpleri‘ne spor yapmaya geliyor.En kalıcı vücutların temelinin atıldığı bu özel kulüpler, çalışmaları  ile tüm Türkiye’ye örnek olmuş hocaları yapısında çalıştırıyor.

Çankaya ilçesinin en güzide salonları’na sahip olan dikmen spor salonlarında fiayatlar ne kadardır? Çankaya geneli merkezlere bakıldığında en uygun fiyatların insanlara verildiği merkezleri yapısında barındıran dikmen spor salonları, ucuz ücrete, kaliteli hizmet verebilmesi nedeniyle spor yapanlar ve yapmayı planlayanlar için yoğunluklu tercih ediliyor.İnsanların gündüz üyelik ücretlerinin düşük olması nedeniyle kayıt olduğu merkezleri de yapısında bulunduran dikmen spor salonları, gündüz üyelikleri nedeniyle müşteri memnuniyetini kaybetmişlerdir.Spor salonumuza sadece gündüz gelebilirsiniz gibi bir cümle kadar kötü bir cümle olabilirmi? Ucuz ücret tarifesi ile boş saatlerini fırsata çeviren spor merkezleri, gündüz aktivitelerinde üyelerini memnun edememektedir.Sırf gündüz tarifesi daha uygun diye kayıt olduğunuz merkezleri yeniden tercih etmeyin.Sağlıklı yaşamın en önemli anahtarı olan sporu daraltmayın, genişe yayın  ve formda bir vücut için kaliteli spor yapmaya özen gösterin.Hareket etme hakkınızı kesinlikle kısıtlatmayın.Dilediğiniz günün dilediğiniz saati spor yapabilme olanağını düşünerek kayıt yaptırın.

Çankaya,dikmen, sokullu spor salonu tavsiyleri spor yeni başlayanlar ve başka merkezler’de spor yapıp önemli tecrübeler  edinenler tarafından sürekli takip edilmektedir.İnsanların gerek sosyal medya olsun, gerekse forumlarda dolaşırken spor merkezleri’nden övgüyle bahsetmesi, spor kulüplerinin en çok müşteri kazandığı yöntemlerdir.Spor salonları verdikleri hizmet ile ne kadar müşteri memnun ederlerse, geri dönüşü o denli fazla olmaktadır.Bu nedenle hizmet alıcılar ve sağlayıcılar arasında oluşan pozitif yapıyı iyi analiz edip, tercihlerinizi analiz ettiğiniz olumlu doğrultuda kullanmalısınız.

Çankaya ve Dikmende Spor Salonu Fiyatları

Çankaya Spor Salonları;

1 ay    : 80 – 150 tl arası.

3 ay   : 350 – 500 tl arası.

6 ay   : 700 – 1000 tl arası.

12 ay : 1000 – 2500 tl arası.

Dikmen, Sokullu Spor Salonları;

1 ay   : 60 tl – 125 tl arası.

3 ay  : 250 tl – 400 tl arası.

6 ay  : 550 – 750 tl arası.

12 ay : 750 – 1250 tl arası.

Sağlıklı ve atletik bir yaşama kavuşmak istiyorsanız, fiyatlara takılmamaya özen gösterin.Güçlü ve dinamik yarınlarda görüşmek üzere, fit kalın.

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x