Çankaya Spor Merkezi

25 Mart 2016 / Genel

Çankaya spor merkezi denilince işletmemizin diğer spor kulüplerine oranla çok tercih edilmesinin altında yatan faktörlerin başında geliyor antrenörlerimiz.

Çankaya Spor Merkezi

Her fırsatta kendisini spor merkezimize atan, düzenlemiş olduğumuz aktivitelerde sağlık ve mutluluk arayan çankaya ilçesi sakinleri, uygun fiayata birinci sınıf personal trainer hizmeti almaya alışmış olmalılar ki başka bir spor merkezini akıllarından bile geçirmiyorlar. İşletmemiz ile geç tanışmış kişilerin programlarımız doğrultusunda çalıştıktan sonra daha önceki spor denemelerinin boşa zaman harcamakla sonuçlandığını, bir çok ağızdan duyuyoruz.

1 yıllık spor geçmişi olup koşu bandına çıkmayan kişilerin olduğu spor merkezlerinde , deneyimli antrenör’lerin giderek cardio çalışmaları‘nın faydalarından bahsetmeleri, bilinçsiz yetişen antrenör’ler için yapılabilecek en iyi yönlendirme olur. İşletmemizin genel koordinatörü Mustafa GÜLER, spor merkezlerinin en çok yıpranan ve masraf çıkaran aletleri koşu bantlarıdır diyor ve ekliyor. Koşu bandı çalışmalarının her antrenman başında veyahut sonunda yapılması gerekiyor diyor. Çankaya spor merkezleri‘nde bir çok işletme koşu bantlarının yıpranmasını engellemek için egzersiz programlarına 10 ila 20 dakikalık koşu bandı çalışması koyuyor. Yağ fazlası olan bireyler için 20 dakikalık bir koşu bandı çalışmasının yeterli olmayacağını az çok herkes bilir. İşte bu yüzden kilo verme gayesi ile giden insanların yüksek derecede kalori harcayarak yağ yakması söz konusudur.

Bu nedenle koşu bantları güçlü ve kaliteli olan merkezlerin tercih edilmesi, uzun süreli bant kullanımı için zorunludur. Spor merkezi işletme bakımından her türlü masrafı yapabilecek prensibe sahip olmalıdır ki, ekipmanlarını müşterilerinden esirgemesin. İnsanların en çok şikayetçi olduğu konuların başında yer alıyor 20 dk’lık koşu bandı kısıtı. Üstelik Çankaya’nın en büyük spor merkezleri yapıyor koşu bandı kısıtlamasını. Kayıt olmayı düşündüğünüz merkezin geniş ve büyük olması sizi cezbetmesin. Geniş ve alet bakımından fazla adete sahip işletmeler, makina ücretlerinin yüksek olması sebebi ile ucuz ve kalitesiz cihazlar ile hizmet verirler. Bu işletme prensibi ile hareket eden merkezler insanların en çok mağdur olduğu merkezlerdir.

Kulübümüzün makinaları dünya çapında makinalar olması sebebi ile oldukça avantajlı çalışmaları sunuyor. Uzun uzun koşu bandında kalıp yağ yakabileceğiniz makinelere sahip olan kulübümüz, rakiplerine spor malzemeleri ile fark atıyor. Makine kalitelerini yakından takip ederek hareket eden kişiler işletmemizde aradığı ilgi ve alakayı bulmanın mutluluğunu yaşıyor. Ödediği ücret ile aldığı hizmet arasındaki dengenin pozitif yönde olması insanların işletmemizi uzunca yıllar tercih etmesine sebep oluyor. Sağlık için spor, spor için sporty. Form ve mutluluk dolu günler sizinle olsun.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x