Çankaya Dikmende Segmental Yağ ve Kas Analizi

27 Haziran 2016 / Genel
Çankaya Dikmende Segmental Yağ ve Kas Analizi

Yaşamları boyunca spor yapan insanların hastane nedir bilmemesi kadar doğal bir şey yoktur. Sporun sağlıklı bir hayata adım atabilmek için yapılabilecek en iyi aktivite olduğunu herkesin çok iyi bildiği günümüzde, insanların bedensel yapısını tespit aşamasında geliştirilen ekipmanların spor kulüplerinin işlerini oldukça kolaylaştırdığını gözlemliyoruz. Bu nedenle yazımızda segmental yağ ve kas analizi konusuna yer vereceğiz.

Segmental Yağ ve Kas Analizi

Eskiden spor merkezlerinde sadece mezura ölçümleri yapılırken şimdilerde ilerleyen teknoloji ile elektronik dalgalar vücudumuzda ne kadar kas olduğunu tespit edebiliyor. Ankarada segmental yağ ve kas analizi yapan merkezlerin varlığı, segmental yağ ve kas analizlerini yeni yeni duyanların ilgisini çeken konuların başında yer alıyor. Elektronik dalga teknolojilerinin yeni yeni girmeye başladığı tartılarda yapılan ölçümler sporcuların programlarında ne kadar başarılı olduklarını gözler önüne seriyor. Bu nedenle vücut geliştirme ve fitness yapan herkesin yaptırması gereken segmental yağ ve kas analizleri en iyi işletmemiz de yapılmaktadır.

Konunun sadece analiz almak olmadığını dile getiren ünlü antrenör’ümüz Mustafa GÜLER, ortaya çıkabilecek sonuçların iyice analiz edilerek eksikliklerin saptanması ve değer içeren sonuçların ölçümü yapılan bireyler ile paylaşılması gerektiğinin altını çiziyor. Analizlerin doğru yorumlanabilmesi için donanımlı bir antrenör tarafından yapılması gerektiğini hatırlatan mustafa güler, Ankara’da segmental yağ ve kas analizi denilince akla ilk sporty geliyor diyor.

Çankaya ve Dikmende Segmental Analizler

Çankaya’da segmental yağ ve kas analizi yaptırmak isteyenlerin işletmelerine başvurduklarını dile getiren deneyimli antrenör, işletmelerinin düşük maliyetli analizlerin yapması nedeni ile de yoğunlukla tercih edildiğinden bahsediyor. Sporty’nin yapmış olduğu elektronik dalga ölçümleri bir çok özel hastane tarafından minimum olarak 60 tl’ye yapılmaktadır. Bu özel hastanelerin yapmış oldukları ölçümlerin daha gelişmişini yapan işletmemiz ölçüm başı diğer hastaneler gibi 60 tl’lik bir fatura ile çıkmıyor müşterisinin karşısına.

İşletmemizin Çankayada segmental yağ ve kas analizi fiyatları, 18 yaşından küçükler için 17.5 tl, 18 yaşından büyük bireyler için ise 30 türk lirasıdır. İşletmemizin vücut geliştirme ve fitness branşlarında yıllardan gelen tecrübesi ile harikalar yaratması, dikmende segmental yağ ve kas analizi düşkünlerinin dikkatini çekmiş durumda. Yoluna her ay düzenli olarak sporcu analizi yaparak ve yorumlayarak devam eden işletmemizin Çankaya ve Dikmen’in en köklü spor merkezi olmasının yanında, en ucuz sporcu analizlerinide yapanda bir işletme.

Segmental Analizlerde Sporty Farkı

Dikmende segmental yağ ve kas analizi yapabilecek bilgi ve beceriye sahip olan başka bir işletmenin olmaması, Dikmen’li spor severleri sporty güvencesi altında sağlık ve güç depolamaya itmiş durumda. Bu durum nedeniyle kişiye özel testler neticesinde gerçekleştirdiğimiz spor hizmetimizin taklidinin başka bir merkez tarafından yapılması mümkün değildir. Kulübümüz çatısı altında spor yapıp hayalini kurduğunuz vücuda kavuşabilmeniz artık uzak değil. Form ve sağlık dolu günler sizinle olsun.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Gürkan YILDIRMAZ
Gürkan YILDIRMAZ
17 Mart 2017 13:17

Segmental vücut analizi yapan ve yorumlayan en iyi spor salonu sporty’dir. Mustafa hoca sayesinde vücüdumun eksikleri ve yapmam gerekenleri öğrendim ve çok faydasını gördüm. Evimin uzak olması nedeniyle salonunuza gelemiyorum ama desteğinizi hep arkamda hissediyorum. Teşekkürler mustafa hocam, teşekkürler sporty işletmecileri.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x