Spor Merkezlerinde Personal Training Hizmeti

29 Haziran 2016 / Genel
Spor Merkezlerinde Personal Training Hizmeti

Ankara spor merkezleri’nde personal training hizmetinin en iyi yapıldığı merkez olan işletmemiz, kişilere sağlıklı bir yaşamın anahtarını vermenin yanında manken vücudu diye tabir ettiğimiz bedenleri de takipçilerine kazandırıyor. Kulübümüz tarafından devamlı takip altında tutulan atletik yapı düşkünü kişiler, bu nedenle Ankara spor merkezleri’nde personal training hizmeti alan ve en kısa sürede hedefledikleri yapıya kavuşan spor severler olarak göze çarpıyor.

Spor Merkezlerinde Personal Training Hizmeti

İşletmemiz faaliyete geçtiği ilk günden bu yana çankaya spor merkezlerinde personal training hizmeti denilince akla gelen tek işletme. Personal training hizmetlerinde tek olan işletmemiz, ünlü personal trainer Mustafa GÜLER’ i yakın takibe almış, uzun yıllardır kişilere bireysel yaklaşarak çankaya spor merkezlerinnde personal training hizmeti veren ünlü antrenör’ü transfer etme çabası içerisine girmiştir. Mustafa GÜLER’ in yapmış olduğu çalışmalar ve akabinde gelen başarılar, işletmemiz yöneticilerinin dikkatinden kaçmamış ve Türkiye’nin sayılı personal trainerleri arasında gösterilen ünlü personal traineri uzun uğraşlar sonunda transfer etmeyi başarmıştır.

İşletmemizi çok kısa sürede atağa kaldırarak bir personal trainer merkezi haline getiren deneyim sahibi üstat antrenör kişilere vücut geliştirmeye birde kendi gözü ile bakılmasını tavsiye ediyor. Her insansın değişik anatomiye sahip olduğuna dikkat çeken mustafa hoca, iyi bir personal trainer olmak için farklı yapılara sahip olan insanların incelenip ortaya çıkan sonuçlara göre bir çalışma planının düzenlenmesi gerekir diyor. Bu nedenle personal trainerlerin araştırıcı ve geliştirici kimliklere sahip olması gerektiğine dikkat çeken mustafa hoca, personal training çalışmalarında yüksek maliyelere dikkat çekiyor.

İstanbul ve Ankara Personal Training Piyasası

İstanbul ve Ankara personal training piyasasının yüksek maliyetlerle insanların karşısına çıkması, sektörün kısa sürede dibe vurmasına neden olmuştur. Bitme aşamasına gelen personal training çalışmaları, sporty gibi hizmet kalitesi ile yoluna devam eden merkezlerin ortaya koymuş olduğu özveri sayesinde ayakta kalıyor. Ankara’da bir çok personal training merkezi olmasına rağmen insanların ısrarla işletmemizden personal trainer talebinde bulunması eğitim bakımından donanımlı antrenör’lerimizin konuya ne kadar hakim olduğunun kanıtıdır.

Form ve sağlık dolu günler sizinle olsun. Fit kalın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x