Bodybuilding’in Bilinmeyenleri

6 Mart 2016 / Genel

Göğüs ve kol kaslarını yeterince geliştiremeyen sağlık ve atletik yapı düşkünü çankaya spor merkezi üyeleri, çözümü Mustafa güler’den antrenman programı alarak yollarına devam etmekte buldu. Personal trainer Mustafa GÜLER, kişilerin göğüs kaslarını geliştirmekte yaptığı küçük hatalar nedeni ile gelişimlerini ileri attığını dile getiriyor.

Bodybuilding’in Bilinmeyenleri Nelerdir?

Vücut geliştirme ve fitness düşkünleri hacimsel anlamda gelişme esası ile çıktıkları yolda, bir antrenman içerisinde 3 ile 5 hareket arasında sistem kurmalıdırlar diyor, ünlü yaşam koçu. Gelin bakın ki durumun hiçte öyle olmadığını yazılan antrenman programları ele veriyor. Yapılan en büyük hatanın spor kulübü seçimlerinde  paraya göre karar vermek olduğunu dile getiren ünlü çalıştırıcı, usta antrenörler ile çalışmayan acemilerin parası çöpe gidiyor diyor. Kütle yapmak isteyen bir acemi sporcunun antrenman programında 7 hareketten oluşan bir göğüs programının olması kadar yanlış bir durum yoktur. Elde edilen değerler göz önünde bulundurulduğunda başlangıç seviyesinde olan bir sporcu için, göğüs bölgesinde 1 hareket bile yeterli olabilir. Başlangıç seviyesi bir sporcu için 3 ile 5 hareketten oluşan bir antrenman düzeninin fazla geleceğini ve kişiyi defiansyona uğratacağı açık ve nettir diyor deneyimli antrenörümüz.

Bodybuilding’de Antrenör Faktörü

Göğüs ve kol kaslarını büyütmek isteyen bodybuilding üyeleri, aylardır boşa kürek salladılarının farkına ünlü çalıştırıcı Mustafa GÜLER’ den antrenman listeleri aldıktan sonra vardı. Mustafa hoca, Bodybuilding üyelerine antrenman listeleri hazırlamadan hemen önce yaptırdığı tanita ölçümleri ile program vereceği bedenlerin yağ ve kas durumlarını tespit ediyor, çıkan sonuçları değerlendiriyor, en ufak ayrıntılar bile gözden kaçırılmayarak beslenme ve antrenman programları hazırlıyor.

Deneyimli çalıştırıcı mustafa güler’den antrenman programı almanız için Ankara’da ikamet etmek zorunda değilsiniz. Türkiye ve Ankara’nın neresinde olursanız olun tanita ölçümü yaptırmanız kaydı ile her yere elektronik posta sayesinde program ulaştıran antrenörümüz, işini en iyi yapan antrenörlerin başında yer alıyor. Yazdığı yazılar ile de kayda değer bir hayran kitlesine ulaşan antrenörümüz, kol kasları nasıl büyür diyen insanların kollarını büyütmelerindeki en büyük destekçisidir. Her türlü antrenman programını temin edebileceğiniz Mustafa hoca, programlarının etkisi ile ün kazanmış usta bir isim.

Form ve sağlık dolu günler sizinle olsun.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x