Ankara’da Zumba Kursu

24 Şubat 2016 / Genel
Ankara’da Zumba Kursu

Sağlıklı olayım derken alternatif spor yolları ile karşılaşan bireyler adımlarla gelen mutluluğun farkına varmanın hazzını yaşıyor. Ankara’da zumba kursu arayanlar müjde! Ritimlerin insan ruhuna işlediği branş olma özelliğini elinde bulunduran Zumba, 7’den 70’e her bayanın gönlünde taht kurmuş bir branş olma özelliğini elinde bulunduruyor.

Ankara’da Zumba Kursu ve Özellikleri

Dikmende zumba salonu olarak hizmet veren işletmemiz sadece dikmen semt sakinlerine hitap etmiyor. Bunun yanında Sokullu, Öveçler, Balgat, hoşdere, çetinemeç bulvarı, Öveçler 2.cadde, yüzüncüyıl, çukurambar, Bahçelievler, Oransitesi, yıldız, emek semtlerine de zumba hizmeti veren işletmemiz, zumba Arzu ile üyelerine form ve dinamizim aşılıyor. En keyifli ve terletici zumba seansları işletmemizde yapılıyor. Müzik ve ses efekleri ile başlayan zumba seansları, adımlarla ve üst beden kareografileri ile devam ediyor. Üst beden kareografilerinde kollarını kullanmanın mutluluğunu yaşayan sağlık ve zindelik düşkünü bayanlar, böylelikle omuz, göğüs, sırt ve kol kaslarını aktif hale getirmiş oluyor. Bir yandan da üst bedenindeki yağlarından kurtulmuş oluyorlar.

Bayanlar zumbayı hayatlarının merkezine oturtmanın yanında tanıdıkları ile de paylaşarak zumbanın yayılmasına ve zumbanın kısa sürede binlerce hayran kitlesi kazanmasına yardımcı oluyor. İleriye, geriye ve yana doğru tempolu müzik eşliğinde atılan adımlar alt beden kasları olan ve vücudun yüzde 60’ını oluşturan bacak kaslarını çalıştırıyor. Bacak yağlarından kurtaran ve sıkılaştıran zumba bayanlar için kurtarıcı olan branşların en başında yer alıyor. Pilates ile birlikte zirveyi elinde bulunduran zumba, kalp kasını kuvvetlendirmesi ile de paha piçilemez bir branş.

En keyifli ve çeşitli aerobik çalışmalarını içerisinde bulunduran zumba, aerobik dayanıklılık bakımından yüksek sonuçlar elde etmenize neden olur. Eğlendiren ve dayanıklılık depolayan zumba , bir yanda da yağ yaktırıyor. Kilo verdiren özelliği ile de bayanlar tarafından en çok tercih edilen grup antrenman çeşididir. Zumba’nın gözle görülen en büyük faydası kilo verdirmesidir. Kıvrak ve esnek bel hareketleri kazanımı , zaman içerisinde elde edilebilecek faydalarıdır. İşletme olarak zumbada öncü kuruluş olmamızın en temel nedeni ünlü zumba eğitmeni Arzu EROĞLU’dur. Arzu EROĞLU en yeni zumba kareografilerini yurt dışından ülkemize getiren bir antrenör olmasının yanında iyi de bir eğiticidir. Zumba salonu Çankaya google aratmasının odağındaki işletme olan sporty spor ve sağlıklı yaşam kulübü, Ankara’lı zumba sever bayanları çatısının altında ağırlamayı ilke edinmiş ve benimsemiş bir işletmedir. Keyif dolu kareografi’lerde görüşmek üzere. Form’da kalın.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x