Body salonlarda nasıl yapılmaktadır?

20 Nisan 2016 / Genel
Body salonlarda nasıl yapılmaktadır?

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte gençlerin body yapma isteği gün yüzüne çıkıyor. Özellikle yaz mevsimine doğru yoğunlaşan dikmen body salonları, tişörtlerinin içerisinde atletik görünmek isteyen gençler ile dolup taşmaya başladı. Geçen seneleri aratmayacak yoğunluğa sahip dikmen body salonları, önümüzdeki yıllarda da yoğunlukla tercih edileceğe benziyor. Bu yazımızda body salonlarda nasıl yapılmaktadır? konusundan bahsedeceğiz.

Body antrenörü önerisi

Dikmen’de body salonu tavsiye‘lerinin işaret ettiği işletmemiz, gençlere özel kısa sürede geliştiren, motivasyon sağlatıcı antrenman programları ile en çok tercih edilen merkez olarak ön plana çıkıyor. Yaz dönemine ait sezonluk program türünde düşünen gençler, 3 ay gibi bir sürede vücut hatlarını belirginleştirebilmenin yanında bölgesel gelişim de sağlayabiliyor.

İşletmemizin spor severleri düşünerek dizayn ettiği 3 aylık spor üyelikleri için geri sayımın başladığı şu günlerde baş anterenörümüz Mustafa GÜLER, 3 aylık dönemsel üyelik düşünen spor severlere daha hızlı ve kalıcı yoldan nasıl sonuç aldırılırı yardımcı antrenör’leri ile yaptığı eğitim programları ile listeler halinde üyelerine sunuyor. 3 aylık Bodybuilding üyeliği düşünenlerin her yıl olduğu gibi işletmemizi tercih etmesi, vücut geliştirme hayranlarının kısa dönem üyeliklerinde hızlı ve etkili yoldan sonuç almak istediklerini gösteriyor.

Body Salonlarda Nasıl Yapılmaktadır?

Vücut geliştirmenin dönemsel olmaması gerektiğini düşünen deneyimli antrenör’ümüz Mustafa GÜLER, kısa süreli yapılan egzersizlerin de etkilerinin kısa olacağını dile getiriyor. Vücut geliştirmenin kalıcı etkilerinin zamana yayılarak gözlemlenebileceğini açıklayan usta antrenör, 3 aylık periyotlar ile yapılan egzersizlerin kısa sürede etkisinin kaybolacağından bahsediyor.

Vücut geliştirmeye yıllarını veren usta sporcuların bile 2, 3 ay gibi sürelerde sarktığını dile getiren deneyimli vücut geliştirmeci, sporun hangisi olursa olsun etkisinin emek verildiği sürece bedende kaldığını dile getiriyor. Vücut geliştirmenin  gözle görülen faydalarının belirli sürelerde elde edilebileceğini paylaşan deneyimli antrenörümüz egzersizlerin kalp damar sağlığını geliştirmek, kasları inşaa etmek, kasları korumak, forma girip atletik vücudu kazandırmak gibi faydalarının olduğunu hatırlatıyor.

Birçok kişinin spor salonlarına egzersizlerin bu faydalarını elde etmek için yazıldığını düşünen Mustafa GÜLER, insanların eskisi gibi olmadığını, sağlıklarına daha çok önem verdiğini, sporla gelen sağlığın farkına vardıklarını söylüyor. Spor bilim adamlarının araştırmaları ile egzersizlerin düşünmeye yardımcı olduğu ve beyin fonksiyonlarını artırdığı bilgisini spor severler ile paylaşan deneyimli antrenörümüz, sadece bu faydası bile sporun yapılması için yeterince iyi bir sebep diyor.

En sağlıklı bedenlerin egzersizler ile elde edilebileceğini dile getiren ünlü yaşam koçumuz, amacı sağlık kazanmak olan herkesi sporty’de kaliteyi yaşamaya davet ediyor.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x