Neden Spor Yapmalıyız?

9 Şubat 2016 / Genel
Neden Spor Yapmalıyız?

Neden spor yapmalıyız diye düşünenler güçlü ve sağlıklı bir beden kazanmanın kaliteli yaşam standardı olduğunu nihayet anlamış durumda. Artık insanlar sağlıklı bir hayat İdame ettirebilmenin derdine düşmüş durumda.

Neden Spor Yapmalıyız?

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebilmek hareket etme şartı ile hayat buluyor. Bu nedenle açılan binlerce spor salonun olduğu ülkemizde spor yapmak eskiden olduğu gibi artık bir lüks değil. Sağlığımız için spor yapmalıyız, özel kulüplere kayıt olmalıyız ve dengeli beslenmeliyiz.  Bu çerçevede hizmet etmek için açılan spor salonları içerisinde kişiye en yakın spor hizmetini sunan sporty avantajlarından mutlaka faydalanın. Özellikle bayanlar için türlü alternatif sporları getiren Sporty Ankara’nın da en iyi işletilen kulüpleri arasında başı çekiyor.

Bayanlar için Spor Merkezi

Bayanlar için spor merkezi , düşünülerek hayata geçirilmiş olan işletmemiz 2003 yılından bu yana bayanlar daha nasıl rahat ve etkili spor yapar, bayanlar için güvenli ve keyifli sporun yolları neler, bel fıtığı ve boyun fıtığı olan bayanlara nasıl spor yaptırılır gibi konuların üzerine yoğunlaşarak uzmanlaşmış bir dikmen spor merkezi kulübüdür. Bel fıtığı olan bayan üyelere spor yaptırmak çok da kolay değildir. Bayanlar yapıları itibariyle erkekler gibi gelişi güzel hareket etmezler. Daha dikkatli ve emniyetli davranmaları sebebi ile deyim yerindeyse ince eleyip sık dokurlar. Dolayısıyla spor salonu ararken ilk önceliği hijyen ve antrenör özelliğine verirler. Bel fıtıklı bayanlar spor yaparken olası bir sakatlık yaşamak istemezler. Korkuları nüksedecek bel fıtığı rahatsızlıklarıdır.

Bel fıtığı problemleri ile kulübümüze gelen insanlar, merkezimizde  güvenli bazlı antrenman programlar sayesinde spor üyeliği süresince ufakta olsa bir problem yaşamadan sağlığına ve zindeliğine kavuşarak form tutmaktadır. Bu nedenle kulübümüz en iyi spor merkezlerinin başında yer alır. Spor merkezimizi bilinçli spor sevenlerin tercih etmesinde ki en büyük neden piyasada bulunan spor kulüplerinin işlerini tam anlamıyla yapmamasıdır.

Öveçlerde Pilates Salonu Arayanlar Müjde!

Öveçlerde pilates salonu arayan bayanlar için özel antrenman saatleri hazırlayan işletmemiz, Arzu Eroğlu eşliğinde yapılan pilates antrenmanları ile Çankaya bölgesinde isim yapmış bir işletmedir. Güvenli pilates yapabilmenin anahtarını elinde bulunduran Arzu Eroğlu, bu sayede bir çok bayan pilates üyesini kulübümüze kazandırmış ve kazandırmaya devam ediyor. Kulübümüzde Arzu eroğlu ile pilates saatleri en revaçta olan çalışmalarımızın başında yer alıyor. Sıkı ve güçlü bir vücut hayali kuran bayanların işletmemize koşarak gelmesi hali hazırda antrenmanlarımızı uygulayan üyelerimizin tavsiyeleriyle gerçekleşiyor. Neden spor yapmalıyız? sorusunun cevabını arayanlar kullanıcı tavsiyelerini dikkate alarak kulübümüze ulaşmış ve amaçladıkları yaşamı elde etmiş bulunmaktadır.

Öveçlerde Body Salonu Arayanlar

Öveçlerde body salonu denilince mustafa güler ismi ön plana çıkıyor. Mustafa güler yazmış olduğu egzersiz programları ile Ankara’da en çok takipçisi olan body antrenörüdür. İleri düzey antrenman programları ile bir çok sporcunun derdine çare olan mustafa hoca, yeni başlayan body sporcularına verdiği destek ile gençlerin vücut geliştirmeyi bir yaşam biçimi haline getirmesini sağlıyor.

Form kazanmanın en doğru adresi olan işletmemiz dikmen hürriyet caddesi 57-1/a adresinde bulunmaktadır. Sağlık ve zindelik dolu günlerde görüşmek üzere.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x