Vücut Geliştirmede Baş Antrenör Faktörü

14 Ağustos 2016 / Genel
Vücut Geliştirmede Baş Antrenör Faktörü

Baş Antrenör Önemi ve Tavsiyesi

Dış görünüme önem veren her insan için spor yapmanın ayrıcalıklı bir durum olduğunu herkes çok iyi bilir. Günümüz standartları göz önüne alınarak incelendiğinde, fit görünümün en temel unsurudur spor yapmak ve vücut geliştirmede baş antrenör faktörü ayrıcalığı yaşamak. Bu uğurda insanlara en büyük desteği spor merkezleri ve vücut geliştirmede baş antrenör sıfatındaki hocalar sunmaktadır. Spor merkezleri’nin niteliklerine göre ayrılmasının ardından, türlü branşlara göre farklı çeşitli branşlar türetilmeye başlanmıştır.

Günümüzün, yeni yeni fenomen olmaya başlayan branşlarından bir tanesini örnekle açıklayacak olursak, verilebilecek en iyi örnek zumba branşıdır.Aerobik branşının yıllardır hakim olduğu Dikmen spor salonları, günümüzde tacını zumba’ya kaptırmış durumda.Aerobik antrenör’lerinin ne yapsalar zumba’yı tahtından edemeyeceği gerçeği, aerobikçi’lerin zumba’yı öğrenip geliştirmesi ve branş değiştirmesi ile sonuçlanmıştır.

Aerobik kökenli antrenör’lerin zumba branşına adaptasyon sorunu yaşamayacağı açıktır.Bu nedenle zumba’da isim yapmış, enerji bakımından yüksek performanslı çalışmaları gruplarında barındıran usta bir zumba’cı ile çalışabilirsiniz. Ankara’da en iyi zumba çalışmaları’nın dikmen spor salonları‘nda yapıldığını unutmayın.

Ankara,Çankaya ve Dikmen’in en iyi zumba antrenör’ü tartışmasız Arzu eroğlu’dur.Arzu hoca’nın kısa sürede zumba’da isim yapıp Ankara’nın en iyisi olması, tescilli şirketimizin dikkatinden kaçmamış, transfer edilmesi için gerekli çalışmalar tüm titizliği ile sürdürülmüştür. Sonunda Arzu eroğlu tüm çabalarımızın meyvesi olarak kulübümüzde zumba çalışmaları yaptırmaya başlamıştır. Kulübümüzün diğer branşlar gibi zumba’da da en iyisi olmamızın altında yatan isimdir Arzu eroğlu. Zumba hayranlarına önemle duyurulur.

Vücut Geliştirmede Baş Antrenör Faktörü

Ankara’nın en iyi body antrenör’lerinden birtanesi olan, vücut geliştirme ve fitness federasyonu 4.kademe baş antrenörü mustafa güler, işletmemizin medarı iftiharı olmuş büyük bir isim. Tüm sporty üyelerinin antrenman program’larının elinden geçtiği değerli çalıştırıcı, takım sporları yapan kulüplere de iyi bir örnek olmuş ünlü bir takım lideri. Dikmen body salonları bu nedenle Ankara’nın her semtine nam salmış kulüpleri bünyesinde barındırıyor.

Body çalışmalarının temelini oluşturan body program’ları hiç bu kadar keyifli olmamıştı diyen eski bir vücut geliştirmeci Ahmet yüksel, eski spor yaşamına geri dönmenin mutluğunu yaşamaktadır. Geçmişte edindiği tecrübeleri rafa kaldırıp, mustafa güler ile doğru bir başlangıç yapan ahmet bey, geçmişte yaşadığı yanlış programlar ile sakatlandığından dert yanıyor. Geçmişte’de yine bir dikmen body salonları adı altında hizmet veren başka bir merkezde vücut geliştirme yaptığını açıklayan ahmet bey, ilk deneyimlerindeki hatalarının kurbanı olmuş bir spor sever.

Sporty spor ve sağlıklı yaşam kulübü’nün Çankaya ve Dikmen’liler için büyük şans olduğunu dile getiren ahmet bey, dikmen’de başka bir merkezde eğitimli antrenör bulmak mümkün değil diyor. Her antrenör’ün eğitim seviyesinin devamlı geliştirilip insanların karşısına o şekilde çıkarılması gerektiğine vurgu yapan ahmet bey, body nedir bilmeyen insanların antrenör’lüğü neticesinde bir çok insan sakatlanıyor ve sağlıklı yaşamdan koparılıyor diyor, bununla birlikte tavsiyede bulunuyor. Dikmen’de ikamet ediyorsanız, mustafa güler ile çalışmalısınız.

Form dolu günler, sağlıklı yarınlar için, zinde kalın…

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x