Personal Training

Class / Cardio, Dayanıklılık, Güçlendirme, Kas Kazancı, Kuvvet, Yağ Yakma

Personal Training Hizmeti

Personal training hizmeti, son zamanlarda popüler olmaya başlamış, özel antrenörler ile yapılan birebir çalışmaların tümünü kapsamaktadır. Normal Body ve fitness programlarına oranla daha etkili olan bu çalışma anlayışı ülkemizde yeni yeni gelişmeye başlamıştır. Bu hizmeti sağlayanlara personal trainer denilmektedir. Her bir çalışma süresinin zamanı 60 dakikadır. Ücretlendirme 60 dakikada bir olmakta, ödemeler 15-20 saatlik yapılmaktadır. Maaliyeti yüksek, hizmetin geri dönüşü olağanüstüdür.

Dikmen Sporty Spor Salonunda Personal Training

Personal training, Dikmen’de yer alan spor salonumuzda birebir özel dersler olarak verilmektedir. Antrenman gün ve saatlerinin özel ders alacak kişi ve uzman antrenör ile belirlendiği bu hizmet türünde amaç, kısa sürede sonuca ulaşmaktır. Bu nedenle segmental yağ ve kas analizi yapılmakta, ortaya çıkan sonuçlara göre beslenme ve antrenman programları hazırlanmaktadır.

Antrenman programları, özel antrenörler tarafından en ince ayrıntısına kadar öğretilmekte, özel antrenör antrenman sonlanana kadar sporcusunun yanından bir an olsun ayrılmamaktadır. Antrenman ve beslenme programları, her ay yeniden yapılan analiz sonuçlarına göre güncellenmekte, kişi ve özel antrenör gün içerisinde sürekli beslenme konusunda bilgi alışverişi içerisinde bulunmaktadır.

Donanımlı özel antrenör sayesinde bu çalışma türü güvenlidir. Sakatlanma olasılıklarının minimal düzeye inmesi, özel antrenör tercihlerinin en önemli nedenidir. Spor salonu hizmetleri içerisinde en etkili ve sonuca kısa yoldan ulaşılan bu çalışma prensibinde başarı oranı oldukça yüksektir. Normal spor üyeliğinde başarı elde edemeyenlerin özel antrenörler eşliğinde Personal training himzeti alması, beklentilerin karşılanması bakımından önem teşkil etmektedir.

Spor salonumuzda özel antrenör hizmeti, TVGF 4.Kademe Baş Antrenörü Mustafa GÜLER tarafından, Dikmen Sporty’de verilmektedir.